0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Villarreal CF
۳
۱
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۳:۱۵
AC Fiorentina
۱
۰
FC Twente
inprogress
۲۳:۳۰
AZ Alkmaar
۱
۰
Gil Vicente
inprogress
۲۳:۳۰
West Ham United
۱
۰
Viborg FF
inprogress
۲۳:۱۵
1. FC Koln
۱
۲
MOL Fehervar FC
inprogress
۲۳:۰۰
Partizan Belgrade
۲
۰
Hamrun Spartans FC
inprogress
۲۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۱
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۲:۱۵
FC Vaduz
۱
۱
SK Rapid Wien
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
NK Maribor
۰
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۲:۴۵
KKS Lech Poznan
۱
۰
F91 Dudelange
inprogress
۲۳:۰۰
KF Shkupi Skopje
۱
۱
KF Ballkani
inprogress
۲۳:۳۰
FCSB
۱
۲
Viking Stavanger
inprogress
۲۳:۰۰
HSK Zrinjski Mostar
۰
۰
SK Slovan Bratislava
inprogress
۲۲:۳۰
Universitatea Craiova
۱
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۲:۰۰
FC Slovacko
۳
۰
AIK
Finished
۲۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۱
۰
FC Basel
Finished
۲۱:۳۰
Maccabi Tel-Aviv
۱
۰
OGC Nice
Finished
۲۱:۳۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
SK Slavia Praha
Finished
۲۰:۳۰
Rigas Futbola Skola
۲
۲
Linfield FC
Finished
۲۱:۳۰
BSC Young Boys Bern
۰
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۱:۳۰
Molde FK
۰
۱
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۲۱:۳۰
Europe
UEFA Europa League Qualification
KAA Gent
۰
۱
Omonia FC Nicosia
inprogress
۲۳:۰۰
FK Austria Wien
۰
۱
Fenerbahce SK
inprogress
۲۳:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۲۲:۱۵
Pyunik Yerevan
۰
۰
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۲۱:۳۰
Malmo FF
۳
۱
Sivasspor
Finished
۲۱:۳۰
Apollon Limmassol FC
۱
۱
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۲۱:۳۰
HJK Helsinki
۱
۰
Silkeborg IF
Finished
۲۰:۳۰
Ferencvarosi TC
۴
۰
Shamrock Rovers FC
Finished
۲۱:۰۰
SC Dnipro-1
۰
۲
AEK Larnaca
inprogress
۲۲:۳۰
FC Zurich
۲
۱
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۲۱:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Mes Rafsanjan
۰
۰
Gol Gohar
Finished
۲۰:۳۰
Malavan
۱
۳
Esteghlal Tehran
Finished
۱۹:۰۰
Sepahan
۲
۱
Nassaji Mazandaran
Finished
۲۱:۰۰
Asia
AFC Champions League
Daegu FC
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
Vissel Kobe
۳
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۰
۰
CA River Plate
Finished
۰۲:۳۰
Boca Juniors
۰
۰
Rosario Central
Finished
۰۵:۰۰
Tigre
۰
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۰:۰۰
Barracas Central
۳
۱
Defensa y Justicia
Finished
۲۲:۰۰
Newell's Old Boys
۲
۰
Atletico Lanus
Finished
۰۰:۰۰
Egypt
Premier League
Future FC
۱
۰
Ceramica Cleopatra FC
inprogress
۲۳:۳۰
El Gounah
۰
۰
Ghazl Al Mehalla
Finished
۲۱:۰۰
Al Masry Club
۴
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Copa do Brasil
Atletico Paranaense
۰
۱
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Corinthians Paulista
۴
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۵:۰۰
Fluminense RJ
۲
۲
Fortaleza EC
Finished
۰۳:۳۰
Malaysia
Super League
Kuala Lumpur FA
۱
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۶:۴۵
Penang FC
۲
۳
Pahang
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Qizilqum
۴
۱
Dinamo Samarqand
Finished
۱۹:۳۰
Surkhon Termez
۱
۲
Metallurg Bekobod
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Chacaritas SC
۰
۰
Olmedo
Finished
۰۰:۳۰
Imbabura Sporting Club
-
-
America de Quito
Finished
۰۴:۳۰
United States
MLS
Toronto FC
۲
۲
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Atlanta United
۱
۲
New York Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
FC Dallas
۱
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۵:۳۰
Vancouver Whitecaps
۲
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۳۰
New York City FC
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۴:۳۰
China
Super League
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۰
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۶:۰۰
Chile
Copa Chile
Nublense
۲
۱
Colo Colo
Finished
۰۲:۳۰
CD Antofagasta
۴
۲
Curico Unido
Finished
۰۱:۳۰
O'Higgins
۱
۳
Union Espanola
Finished
۰۵:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
۱
۲
EPS
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Copa Paulista,Group 3
Oeste Itapolis
۱
۱
EC Agua Santa SP
Finished
۰۲:۳۰
China
League One
Nanjing Fengfan
۱
۰
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Baoyun FC
۲
۱
Beijing BG
Finished
۱۲:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۲:۳۰
Shenyang Urban FC
۲
۰
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Oman
Professional League
Al Seeb
۳
۰
Al Bashaer
Finished
۱۸:۲۵
Sur SC
۱
۰
Al Musannah
Finished
۱۸:۱۵
Al-Oruba
۱
۲
Al Suwaiq
Finished
۲۱:۰۰
World
Friendly Club Matches
Quilmes Atletico Club
۱
۰
Argentino Quilmes
Finished
۰۰:۳۰
CP San Cristobal
۰
۱
Cerdanyola del Valles FC
inprogress
۲۲:۳۰
UD Logrones
۱
۱
Osasuna B
Finished
۲۱:۳۰
UCAM Murcia
۲
۱
U.D. Melilla
inprogress
۲۲:۳۰
SD Gernika Club
۱
۰
SD Amorebieta
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild
Fylkir Reykjavik
۱
۰
UMF Selfoss
inprogress
۲۳:۴۵
Fjolnir Reykjavik
۴
۳
UMF Grindavik
inprogress
۲۲:۳۰
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۰
KV Vesturbaer
inprogress
۲۳:۴۵
Kordrengir
۲
۰
IF Vestri
inprogress
۲۲:۳۰
Throttur Vogum
۰
۱
Grotta
inprogress
۲۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSIS Semarang
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۳:۳۰
Barito Putra
۱
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۴:۰۰
Europe
UEFA Champions League Women Qualification
CFF Olimpia Cluj (W)
۱
۰
Glentoran Belfast United (W)
Finished
۱۹:۳۰
Paris FC (W)
۳
۰
Servette Chenois (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gintra Universitetas (W)
۰
۲
KuPs (W)
Finished
۱۶:۳۰
Anderlecht (W)
۲
۲
UKS SMS Lodz (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۰
۱
Rangers FC (W)
inprogress
۲۳:۰۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۰
Swansea City Ladies AFC (W)
Finished
۱۸:۰۰
FK Minsk (W)
۲
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica (W)
۹
۰
KFF Hajvalia (W)
Finished
۱۴:۳۰
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۴
۰
Birkirkara FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Minsk (W)
۵
۰
Lokomotiv Stara Zagora (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۰
۲
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۲۱:۳۰
Breidablik (W)
۲
۴
Rosenborg BK (W)
Finished
۲۰:۳۰
BIIK Shymkent (W)
۵
۱
ZNK Split (W)
Finished
۲۰:۳۰
Flora Tallinn (W)
۰
۵
Kiryat Gat SC (W)
Finished
۱۸:۰۰
Real Madrid (W)
۱
۰
SK Sturm Graz (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Argentina
Reserve League
Estudiantes La Plata Reserves
۱
۱
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Banfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
General Lamadrid Reserves
۳
۱
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۰
۲
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۲
۲
Ferrocarril Midland Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CA San Miguel Reserves
۳
۰
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Atlanta Reserves
۰
۰
Quilmes Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۰
Tristan Suarez Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۱
۰
CA Atlas Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
Colombia
Copa Colombia
Independiente Medellin
۰
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۳:۳۰
Fortaleza FC
۲
۳
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۵:۴۵
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۲
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Coomera
۰
۳
Albany Creek
Finished
۱۴:۰۰
Finland
Kolmonen
MPS
۴
۱
Viikingit / SCP
Finished
۲۲:۱۰
TuPS
۱
۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۲۰:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۳
۲
Norrvalla FF
Finished
۲۰:۳۰
TPK
۱
۳
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۲۰:۳۰
Esse IK
۵
۱
FC Ylivieska
Finished
۲۰:۳۰
ACE
۰
۵
TP-T
Finished
۲۰:۳۰
Ponnistajat
۰
۲
ToTe
Finished
۲۰:۵۰
LPS
۳
۳
HPS
Finished
۲۱:۳۰
Kultsu
۱
۰
MiPK
Finished
۲۰:۰۰
Töölön Taisto
۰
۷
Atlantis H II
Finished
۲۱:۴۵
PIF II
۲
۴
Peimari United
Finished
۲۱:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Atletico Ottawa
۳
۲
HFX Wanderers FC
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
Cruz Azul
۱
۲
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
Deportivo Toluca FC
۱
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Pachuca CF
۰
۳
Club America
Finished
۰۶:۳۵
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۷
۰
Eastern Lions
Finished
۱۴:۰۰
Finland
Ykkonen
FC TPS Turku
۲
۲
EIF Ekenas
Finished
۲۰:۰۰
World
FIFA U20 World Cup Women
South Korea U20 (W)
۰
۱
France U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
USA U20 (W)
۱
۳
Japan U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Netherlands U20 (W)
۴
۱
Ghana U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Nigeria U20 (W)
۳
۱
Canada U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Estonia
Estonian Cup
JK Nomme Kalju
۲
۰
FC Levadia Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
FC Tallinn
۴
۱
FC Flora Tallinn U21
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۱
۲
Sydney University FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Coyotes de Tlaxcala
۰
۱
Celaya
Finished
۰۴:۳۵
Dorados
۰
۰
CD Tapatio
Abandoned
۰۶:۳۵
Alacranes de Durango
۱
۰
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
Lithuania
I Lyga
Marijampole City
۲
۱
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۳
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۵:۴۵
Iceland
U19 League
Fylkir / Ellidi U19
۰
۰
HK/Ymir Kopavogur U19
Finished
۰۰:۳۰
Panama
LPF
Atletico Chiriqui
۰
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL Championship
Birmingham Legion FC
۱
۲
Detroit City FC
Finished
۰۴:۳۰
Orange County SC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۶:۳۰
Sacramento Republic FC
۳
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۷:۳۰
New Mexico United
۰
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League One
Union Omaha
۲
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۲
FC Tucson
Finished
۰۶:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Afula
۲
۰
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Acre FC
۰
۱
Ironi Tiberias
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Petah Tikva
۱
۰
KAFR Qasim
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۰
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۱
۴
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۲۱:۳۰
United States
NISA
ASC San Diego
۲
۱
Maryland Bobcats FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Desportivo Brasil U20
۰
۰
Corinthians U20
inprogress
۲۲:۳۰
Mirassol U20
۱
۲
Capivariano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Taraz Karatau 2
۱
۳
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
4. Deild
Alafoss
۲
۱
Smari
inprogress
۲۳:۰۰
Golfklubbur Grindavikur
۲
۲
Ymir
inprogress
۲۳:۰۰
Republic of Korea
K-League Women
Suwon FMC (W)
۳
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۴:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۱
۰
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۴:۳۰
Changnyeong FC (W)
۲
۳
Seoul City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sejong Sportstoto (W)
۲
۵
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
۰
۲
FC Deisenhofen
inprogress
۲۲:۰۰
Iceland
1. Deild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
HK Kopavogur (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Guatemala
Primera Division
Quiche FC
۱
۱
CD Suchitepequez
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Palmeiras U20
۱
۰
Vasco da Gama U20
inprogress
۲۲:۳۰
Vietnam
National Cup Women
TP Ho Chi Minh FC (W)
۱
۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ha Noi (W)
۱
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Interkretsserie U19
Lillehammer U19
۲
۰
KFUM U19
inprogress
۲۲:۴۵
Oppsal IF U19
۰
۱
Grorud U19
inprogress
۲۲:۴۵
Lillestrom U19
۲
۲
Stabaek U19
inprogress
۲۲:۴۵
Sarpsborg 08 U19
۲
۱
Fredrikstad U19
inprogress
۲۲:۴۵
Kongsvinger U19
۱
۴
Nordstrand U19
inprogress
۲۲:۳۰
Asker U19
۲
۰
Skeid U19
inprogress
۲۲:۴۵
Ham-Kam U19
۱
۱
Baerum SK U19
inprogress
۲۲:۴۵
India
Shillong Premier League
Mawlai SC
۲
۲
Nangkiew Irat
Finished
۱۵:۰۰
India
Durand Cup
NEROCA
۳
۱
Aciesta Trau FC
Finished
۱۷:۰۰
Mumbai City FC
۴
۱
Indian Navy
Finished
۱۴:۰۰
Ecuador
Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۲
۰
Mushuc Runa
Finished
۰۴:۳۰
United States
NWSL
Houston Dash (W)
۲
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Myanmar
National League
Rakhine United
۱
۲
Chinland FC
Finished
۱۳:۰۰
North and Central America
CONCACAF League
Hankook Verdes FC
۰
۲
Alianza FC
Finished
۰۶:۳۰
Cibao FC
۰
۱
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Storfors AIK
۰
۱
Bodens BK
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Verbandsliga
FV Breidenbach
۱
۳
SG Kinzenbach
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
Liga TDP
Pachuca CF
۳
۰
Faraones Texcoco
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
U20 Championship
Santos Laguna U20
۲
۳
Leon U20
Finished
۲۰:۳۰
Maldives
FA Cup
Maziya SRC
۳
۱
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
Gambia
Division 2
Waterside FC
۱
۱
Gunjur United
Finished
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۱
۴
Mjølner
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Serie B
Criciuma EC
۲
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FK Poprad U19
۰
۱
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۸:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Orlando City II
۵
۲
Rochester New York FC
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Seattle Reign FC (W)
۲
۱
Club America (W)
Finished
۰۱:۳۰
Olympique Lyonnais (W)
۳
۲
Chelsea (W)
Finished
۰۵:۰۰
Jordan
Jordan Shield Cup
Sahab SC
۱
۰
Al Wehdat
Finished
۱۹:۳۰